Tani hosting dla strony www

0
1714

Jeśli kiedykolwiek myślałeś nad stworzeniem własnej strony internetowej, to na pewno zastanawiałeś się gdzie kupić tani hosting dla strony www. Na rynku powstaje coraz więcej firm, które oferują tego typu usługi, więc czasami naprawdę ciężko jest się zdecydować na coś konkretnego. Warto przeanalizować wiele różnych opcji, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla naszej strony www.

Hosting dla strony internetowej

Zakup hostingu jest rzeczą absolutnie niezbędną w procesie tworzenia strony internetowej, ponieważ nie ma możliwości aby strona mogła działać bez serwera, który będzie gromadził wszystkie jej dane. Drugą niezbędną rzeczą jest rejestracja domeny, czyli nazwy naszej strony internetowej, którą wpisuje się w przeglądarkę, po to by przenieść się w konkretne miejsce. Wiele różnych firm oferuje kompleksowe usługi w zakresie tworzenia stron internetowych i osobiście uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z tych nieco mniej popularnych serwisów. Jeśli ktoś szuka taniego hostingi, to bardzo ciekawą propozycją jest hosting wordpress z kru.pl. Jest to serwer o pojemności 25 GB, wyposażony w darmowy certyfikat bezpieczeństwa Let’s Encrypt.

Najciekawsza jest jednak jego cena, ponieważ dostęp do tego serwera możemy nabyć już za 9.90 zł rocznie. Jeśli dopiero uczymy się obsługi narzędzia jakim jest WordPress, to zdecydowanie warto zainwestować w hosting dla strony na wordpressie w kru.pl. Warto dodać również, iż najtańszą domenę z rozszerzeniem .pl możemy nabyć już za 9.89 zł, więc w cenie około 20 złotych mamy dostęp do serwera hostingowego oraz domeny, dzięki czemu możemy rozpocząć naszą przygodę z tworzeniem własnej strony internetowej. Jest to świetna oferta dla osób, które dopiero uczą się tworzenia stron www. Osoby bardziej zaawansowane również znajdą coś dla siebie w serwisie kru.pl, ponieważ serwis ten posiada bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o hosting oraz certyfikaty SSL. Za pośrednictwem tego serwisu, bardziej doświadczone osoby mogą, na przykład, nabyć certyfikat bezpieczeństwa z gwarancją niezawodności.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here