Saxo Bank

Saxo Bank – lider na rynku technologii finansowych Założeniem Saxo Banku jest ułatwienie każdemu klientowi dostępu do rynków kapitałowych, znajdujących się w różnych lokalizacjach na świecie. Jedną z zasad kierującą firmą, jest zasada „zwycięstwa”, mówiąca, że firma zwycięży, jeżeli zwycięży też klient.

Zatem nasz sukces nie zależy jedynie od nas samych, ale także od innych czynników mających wpływ na jego rozwój. Saxo Bank zdaje sobie z tego sprawę tworząc odpowiednie narzędzia, niezbędne do zarządzania swoimi finansami, co dawniej należało jedynie do użytkowników indywidualnych, bądź przedsiębiorstw. Dzisiaj już każdy może zarządzać swoimi finansami, z każdego zakątka na świecie, co oferuje właśnie Saxo Bank. Ułatwiając dostęp do rynków kapitałowych, tworząc dostosowane do własnych potrzeb funkcje handlowe, oraz strategie inwestycyjne, Saxo Bank pozwala klientowi samemu być w stanie analizować i zarządzać swoimi finansami, oraz oceniać źródła zagrożenia. Za pomocą profesjonalnych narzędzi, jakie daje instytucja finansowa Saxo Banku, możemy nawigować swoją finansową przyszłością bez ograniczeń.

Saxo Bank to bezpieczeństwo i zaufanie

Bezpieczeństwo naszych funduszy staje się istotne przy wszelkich założeniach inwestycyjnych. Decydując się na zarządzanie swoimi finansami z Saxo Bankiem, możemy być pewni, że nasze fundusze są chronione, a najlepsi specjaliści finansowi, oraz eksperci będą wspierali nas prezentując najnowsze trendy z dziedziny finansów. Saxo Bank w pełni upublicznia wszelkie informacje związane ze wszystkimi praktykami firmy, publikuje dane biznesowe, a także podnosi swoje standardy branżowe, co ma zapewnić nam sukces na rynku finansowym.

Oferta Saxo Banku, czyli edukacja finansowa

Oprócz dostępu do konta, oraz platform inwestycyjnych, Bank organizuje webinaria internetowe, jak i  publikuje filmy wideo mające na celu edukację w zakresie korzystania ze wszystkich funkcji oferowanych przez branżę. Saxo wspiera swoich klientów w zakresie wyboru konta, jego prowadzenia, a także oferuje wsparcie ekspertów przez 24/h na dobę. Rachunki dostępne są w wielu wariantach: dla klientów indywidualnych, dla firm, oraz dla profesjonalistów. Istnieje także możliwość otwarcia rachunku VIP, zarówno na nasze własne potrzeby, jak i na rachunek korporacyjny. Saxo Bank oferuje także narzędzia do zarządzania transakcjami. SaxoTraderGO to aplikacja na urządzenia mobilne służąca do analizy giełdowej, oraz śledzenia akcji notowanych na głównych giełdach, będących partnerami Saxo Banku.

Obsługa naszych finansów jeszcze nie była tak prosta. Saxo Bank oferuje nie tylko profesjonalne metody zarządzania, ale także wsparcie przy naszych projektach finansowych. Opiera się na siedmiu podstawowych założeniach, wśród których jest m.in. uczciwość, sprawiedliwość, produktywność i niezależność. Jak podają, zmiana jest jedyną wartością nie stałą w filozofii ich firmy, gdyż ciągłe ulepszanie i nieustanne udoskonalanie swoich usług sprawia, iż ciągle stają się lepsi, a to przekłada się na sukces firmy, oraz klienta. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here