Pakiety komunikacyjnych ubezpieczeń samochodowych. Dlaczego warto z nich skorzystać?

0
575

Ubezpieczenie samochodu wielu osobom spędza sen z powiek. Jednak nie musi ono wiązać się z żadnymi problemami i długimi poszukiwaniami najlepszej oferty, jeśli zdecydujesz się na wybór optymalnego pakietu komunikacyjnego, który zagwarantuje ci pełnię możliwości przy minimum formalności. Sprawdź, co dokładnie zawiera taka oferta.

Pakiet komunikacyjny, czyli jakie ubezpieczenia możesz mieć?

Atrakcyjne pakiety komunikacyjne to ubezpieczenia OC, AC, Assistance i NNW. W ich skład wchodzą zatem zarówno ubezpieczenia obowiązkowe w naszym kraju, jak i ubezpieczenia dodatkowe, dzięki czemu ochrona samochodu staje się najbardziej pełna i umożliwia skorzystanie z pomocy praktycznie w każdej sytuacji.

Pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych są oferowane we współpracy z najważniejszymi przedsiębiorstwami ubezpieczeniowymi w naszym kraju, takimi jak STU Ergo Hestia S.A., TUiR Allianz Polska S.A. czy TUiR Warta S.A. Dzięki temu wybierając jedno z nich, będziesz miał pewność, że sięgnąłeś po najlepsze.

Jakie atrakcyjne cechy posiada ubezpieczenie nowego samochodu?

Chcąc ubezpieczyć nowy samochód, będziesz mógł skorzystać z wielu ciekawych rozwiązań, które pozwolą ci na zoptymalizowanie kosztów i zapewnią jak najlepszą ochronę pojazdu. Przede wszystkim wybierając ubezpieczenie w Volkswagen Financial Services, otrzymasz możliwość włączenia składki na ubezpieczenie do raty, o ile korzystasz z finansowania (leasingu lub kredytu) właśnie w tym przedsiębiorstwie. Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o dodatkowych, oddzielnych opłatach.

Najważniejszymi zaletami odznacza się jednak likwidacja szkód w przypadku wykupionego tak ubezpieczenia. Będziesz bowiem mógł skorzystać z bezpośredniej likwidacji szkód u jednego z Autoryzowanych Partnerów Serwisowych, z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy szkody. W efekcie naprawa zostanie przyspieszona, a formalności zmniejszone. Opcja ta jest dostępna na terenie całej Polski, co jeszcze bardziej wzbogaca tę ofertę. Zawsze będziesz też miał gwarancję wykorzystania oryginalnych, nowych części zamiennych. Jeśli zajdzie taka potrzeba otrzymasz też możliwość odholowania uszkodzonego auta i skorzystania z samochodu zastępczego.

Dodatkowe zniżki

Niemniej ważne od rozpoczęcia ubezpieczenia jest jego wznowienie. Korzystając z oferty Volkswagen Financial Services, będziesz mógł liczyć na kolejne zniżki, płynące ze wznowienia umowy. Ubezpieczenia samochodów są bowiem tym niższe, im dłuższy czas bezszkodowej jazdy, a dodatkowo możesz liczyć na atrakcyjne rabaty za kontynuację współpracy.

Dodatkowo, jeśli jesteś posiadaczem systemu bezpiecznej jazdy i serwisujesz samochód w Autoryzowanym Salonie Obsługi, możesz liczyć na dalsze zniżki. Dzięki temu na pewno pakiet ubezpieczeń będzie dla ciebie jeszcze bardziej opłacalnym rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here