kryminalistyka - studia

Jeśli chcesz podnieść poziom swojej edukacji rozpocznij już dzisiaj. Studia w naszej uczelni możesz podjąć od nowego semestru. Kryminalistyka to studia, które pozwolą Ci znaleźć nową pracę zarówno w Policji, agencjach detektywistycznych jak też na własną rękę jako prywatny detektyw. Wiedza, którą Tobie przekażemy pozwoli na zdobycie nowego zawodu jak też umożliwi realizację własnych planów i marzeń.
Jeśli posiadasz wykształcenie kierunkowe w zakresie innych dziedzin życia nie stanowi to problemu. U nas dowiesz się jak postępować w trakcie śledztwa. Kryminalne zagadki o których nie miałeś do tej pory pojęcia z każdym dniem studiów staną się mniej zagadkowe.Każdy semestr to inne przedmioty i inna tematyka. Nasi wykładowcy to specjaliści.
Kryminalistyka – studia.
Czy zastanawiałeś się kiedyś nad swoją przyszłością? Myślałeś kim być w dorosłym życiu. Oglądałeś z zapartym tchem filmy kryminalne. A może czytałeś książki detektywistyczne i chciałeś rozwiązywać kryminalne zagadki. Jeśli tak to studia z Kryminalistyki są właśnie dla Ciebie. Nauczysz się wszystkiego zarówno na wykładach jak i ćwiczeniach. Będziesz praktykował z najlepszymi przedstawicielami policji i agencji detektywistycznych. Na studenckich warsztatach zgłębisz tajniki metod operacyjnych oraz rozwiążesz nie jedną zagadkę. Kryminalistyka – studia to więcej niż przygotowanie do zawodu. to także spełnienie marzeń, poszerzenie horyzontów i poszukiwanie wyzwań na przyszłość. Metody daktyloskopowe, przeprowadzanie oględzin miejsca popełnienia przestępstwa, a także sekcja zwłok to właśnie przedmioty, które będą Ci towarzyszyć przez kilka semestrów nauki w naszej uczelni. Student otrzymuje w cenie studiów pełen zakres narzędzi potrzebnych do studiowania. Szkoła zapewnia także merytoryczne wsparcie na każdym etapie nauki. W każdej chwili możesz także skorzystać z bogatych zasobów naszej uczelnianej biblioteki by edukacja była łatwiejsza i bardziej efektywna. Doświadczona kadra naszej uczelni będzie na bieżąco wsłuchiwać się w potrzeby zgłaszane przez studentów jak też będzie badać stopień zadowolenia ze studiowania przez Państwa kierunku Kryminalistyka.
Organizacja studiów na kierunku Kryminalistyka.
Studia trwają trzy semestry. Każdy semestr kończy się egzaminem lub zaliczeniem na podstawie wcześniej opracowanego planu studiów. Zaliczenie trzech semestrów uprawnia studenta do przystąpienia do egzaminu końcowego. Zdanie egzaminu jest równoznaczne z otrzymaniem tytułu licencjata, a skończenie pięciu semestrów także inżyniera. Dla najlepiej zdających egzaminy studentów Kryminalistyki uczelnia przewidziała nagrody w formie zaproszenia do współpracy. Dzięki temu już po zakończeniu studiów możesz podjąć ciekawą pracę.
Opłaty za podręczniki i pomoce naukowe.
Podręcznik kryminalistyka – studia cz. 1 do nabycia w uczelnianej księgarni już za 50 zł. darmowe lub wypożyczenie w bibliotece szkolnej.
Opłata za studia – Kryminalistyka jest zależna od ilości wybranych przedmiotów i zrealizowanych praktyk. Nie powinna być większa niż 3000 za rok studiów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here